HASTABAŞI MONİTÖR

BeneVision N17/N15/N12

BeneVisionTM N-Serisi hasta monitörleri, en gelişmiş ekran teknolojisi ile, kullanıcıların bilgileri bir bakışta kavrayabilmesi ve değerlendirebilmesi için net, çok renkli ve geniş formatlı görüntü sunmaktadır. Çoklu dokunma ile kullanım sayesinde, kullanıcılar monitörü hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edebilir ve hasta verilerini değerlendirebilir.

BeneVision N1

EN1789, EN13718-1, IEC60601-1-12 ve ABD askeri standartları gibi hastane dışı hasta nakliye standartlarına uygun olarak, N1 hem karada hem de havada çeşitli hastane dışındaki ulaşım araçları için oldukça yetenekli bir çözümdür. N1’in olağanüstü güvenilirliği ve güçlü performansı, hastanede veya hastaneden bağımsız olarak, taşıma sırasında kusursuz hasta bakımı sağlamanıza yardımcı olur.

ePM SERİSİ

Müşterilerin ihtiyaçlarından ilham alan Mindray hasta monitörleri, barındırdıkları gelişmiş teknolojileri erişilebilir bir yeniliğe dönüştürüyor. ePM, Hastanenin tüm departmanlarında Acil Servisler, Kurtarma Üniteleri, Subakut Üniteleri ve Genel Servis gibi zorlu hastane ortamları için mükemmel görsel deneyim, akıllı çalışma, doğru fizyolojik ölçümler, sorunsuz iş akışı ve kapsamlı bağlantı seçenekleri sunar.

uMEC SERİSİ

uMEC serisi hasta monitörleri, Mindray’in hasta izleme teknolojilerindeki 25 yıllık deneyimi ile hayati parametrelerin hassas ve istikrarlı ölçümlerini sunarak klinik ihtiyaçlara cevap vermektedir. İzleme güvenilir olduğunda, doğal olarak klinik kararlarınızda daha emin olabilirsiniz.

BeneVision Merkezİ İzleme Sİstemİ

Mindray BeneVision Merkezi Takip Sistemi, büyük ve küçük ağlar arasında sürekli, gerçek zamanlı takip için güçlü ve ölçeklendirilebilir bir çözüm sunar. Sistem ağa dahil edilen monitörler, kablosuz taşıma çözümleri ve telemetri vericilerinden (yerel ve uzaktan erişim ile hastane kuruluşunda 1200 cihaza kadar) gelen hasta bilgilerini görüntüleyebilir.

eGateway Entegrasyon YönetİcİSİ

eGateway sorunsuz bir şekilde 200’e kadar Mindray hasta monitörlerinden elde edilen verileri bir araya getirmekte ve “tek boru” olarak görev yaparak hasta verilerini etkin bir şekilde elektronik tıbbi kayıtlara aktarmaktadır. Bu EMR iletişimi açık HL7 protokolünün kullanılması ile yerine getirilir ve konfigürasyon motoru maliyet etkin ve verimli bir şekilde tıbbi kayıtları verilerle doldurur.

BeneVision TM80 Telemetry Sİstemİ

BeneVision™ TM80, akıllı bir kablosuz telemetri hasta monitörüdür. Telemetri ile ilgili klinik ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış olan bu ürün, küçük, güçlü, dayanıklı ve kolay kullanılır bir araçtır. Dahası, entegre profesyonel hasta takibi özelliğine sahiptir ve birden fazla klinik senaryoya uygulanabilir.

M-WEAR

Patient safety is a main concern to clinicians. Wearable devices provide safer and more comfortable monitoring experience. The accuracy, usability of wearable devices and the reliability and security of wireless signal transmission bring great challenges to clinical application.

To meet these challenges Mindray develops the mWear wearable patient monitor to better monitor the patient safety and provide simplicity of clinical application in multiple scenarios.