HİJYEN & STERİLİZASYON

ECOLAB

Ecolab olarak; hasta ve çalışan guvenligini ve konforunu, aletlerin ve ekipmanların bütünlüğünü koruyarak, infeksiyonlara sebep olan patojenlerden korunmak icin ihtiyaç duyduğunuz tüm ürun ve hizmetler ile yanınızdayız. Sağlık profesyonelleri olarak, hergün karşılaştığınız zorlukların fakrkındayız; siz bu zorluklara karşı ürun ve çözümler talep ediyorsunuz, bizler de size optimize edilmiş bu çözümleri geliştiriyor ve hizmetinize sunuyoruz.

DERDEVICE

Bileşimindeki kuarterner amonyum bileşikleri sayesinde antimikrobiyal etki spektrumu geniştir. Hastanelerdeki tüm yatay ve dikey yüzeylerin; özellikle PVC/ epoksi alanların, yerlerin, duvarların, ameliyathanelerin, yoğun bakım odalarının temizliğinde ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Derdevice Plus Y, cam, tahta, seramik, silikon, plastik (pleksiglas dahil), paslanmaz çelik malzemeyle uyumludur.

ENDOSKOPİ KURUTMA VE SAKLAMA DOLABI Soluscope DSC 8000

Herbir endoskop, spesifik olarak dizayn edilmiş kaplarda güvenle saklanır. Tepsi profili hava sirkülasyonunu ve etkili kurutmayı garanti eder. Kap dizaynı, endoskopların elle direkt işlenmesini engelleyerek çapraz ve çevresel kontaminasyon riskini azaltır.

Soluscope SERIE 1

Serie 1, yalnızca güç kaynağına ve su giriş / süreç çıkışına bağlantı yapılarak kurulabilmektedir. Mobil ve kompakttır ve tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Cihazın ön panelinden, kimyasal ürünler ve terminal filtrelerin, hızlı ve güvenli bir şekilde değiştirilmesi gerçekleştirilir.

SERIE TEE

Oldukça kompakt (36 cm / 14 inç genişliğinde) ve entegre tekerlekleri sayesinde mobil olan Serie TEE sessizdir ve küçük özel uygulamalara monte edilebilir. Hızlı kurulum üç aşamada gerçekleştirilir: güç kaynağı, su girişi ve su çıkış bağlantısı. Makinenin özel yüksekliği, kullanıcılar için çalışma sırasında konforlu ve ergonomik bir pozisyon sağlar.